جهت دریافت پیامک (SMS تمدید، انقضا، فاکتور، تیکت و ...) روی ویرایش مشخصات کلیک و فیلد شماره موبایل را وارد کنید و تیک " آیا مایل به دریافت پیامک هستید؟ " را بزنید و ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

Nyheter

Alle nyheter fra کول هاست

Wednesday, December 11, 2019

با توجه به نوسانات قیمت ارز، تخفیف های دامنه های بین المللی لغو شدند، با این حال خدمات دامنه با کمترین قیمت ممکن ارائه می گردد.

Friday, June 21, 2019

با توجه به فعال کردن سیستم کش وارنیش در کول هاست، در صورتی که وب سایت شما که https روی آن فعال هست با ارور ریدایرکت پشت سرهم مواجه هست (در مرورگر کروم ERR_TOO_MANY_REDIRECTS) طبق آموزش زیر در مرکز آموزش کول هاست عمل کنید.  رفع خطای ریدایرکت پشت سر هم برای وب سایت با پروتوکول https اگر نیاز به کمک داشتید حتماً با همکاران ما از طریق تیکت پشتیبانی در جریان قرار بدهید.    


Mer »

Tuesday, June 4, 2019

با عرض پوزش از کاربران سرور ایران با نیم سرور های NS11.COOLHOST.IR و NS12.COOLHOST.IR به اطلاع می رسانیم که پس از تعویض هارد سرور در پی بروز مشکل برای هارد دیسک سرور با توجه به اینکه هارد های جدید و پر سرعت NVME هنوز از RAID پشتیبانی نمی کنند، اطلاعات وب سایت ها از بک آپ بازیابی شد. بک آپ فایل های وب سایت ها مربوط به بامداد 26 می (8 روز پیش) و دیتابیس های MySql مربوط به 3 ژون (1 روز پیش و...


Mer »

Thursday, February 21, 2019

در مجموعه کول هاست علاوه ثابت نگه داشتن قیمت سرویس ها، تصمیم به ارائه پیشنهاد های شگفت انگیزی در نوروز 98 برای سرویس های هاست اروپا گرفتیم. با استفاده از کد های تخفیف زیر هنگام ارسال یا تمدید سفارش می توانید از تخفیف های نوروز برخوردار شوید.    تخفیف 35% در سفارش دو ساله هر یک از سرویس های پایین صفحه با کد زیر 35%NOROZ  تخفیف 40% در سفارش سه ساله هر یک از سرویس های...


Mer »